Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Notification messages
uk: Текст повідомлень

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Notify
uk: Повідомити

en: Available Tokens
uk: Доступні замінники

en: Transitions
uk: Переходи
