Workbench Scheduler (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Node
bs: Nod
