Workbench Scheduler (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Node
eu: Nodoa

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Note
eu: Oharra

en: Schedules
eu: Zeregin programatuak

en: Completed
eu: Osatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Schedule Name
eu: Zeregin programatuaren Izena
