Workbench Scheduler (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Start Date
nn: Startdato

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
