Workbench Scheduler (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز
