Workbench Scheduler (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Node
ru: Материал

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Schedules
ru: Расписание

en: Completed
ru: Завершено

en: This action cannot be undone
ru: Это действие не может быть отменено

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Add Schedule
ru: Добавить расписание

en: Delete selected
ru: Удалить выбранные

en: Schedule Name
ru: Название задачи

en: Node Revision
ru: Редакция материала

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Moderation status
ru: Статус модерации

en: Edit Schedule
ru: Редактировать расписание
