Workbench Scheduler (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Node
az: Material

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix
