Workbench Scheduler (7.x-1.6) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Completed
ga: Déanta
