Workbench Scheduler (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Node
fa: محتوا

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Note
fa: یادداشت

en: Schedules
fa: زمان‌بندی‌ها

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Workbench
fa: میزکار
