Workbench Scheduler (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
