Workbench Scheduler (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
