Workbench Scheduler (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: Updated
it: Aggiornato

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Node
it: Nodo

en: Revision ID
it: ID revisione

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: End Date
it: Data inizio

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Completed
it: Completato

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: not set
it: non impostato

en: Delete selected
it: Elimina selezionati

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
