Workbench Scheduler (7.x-1.8) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་
