Workbench Scheduler (7.x-1.8) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Delete
no: Strika

en: Operations
no: Atgerðir

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Edit
no: Broyt

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Goym

en: Update
no: Dagfør

en: Updated
no: Dagført

en: Node
no: Knútur

en: Unpublished
no: Ikki givið út

en: Machine name
no: Maskinnavn
