Workbench Scheduler (7.x-1.8) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Revision ID
id: ID revisi

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: End Date
id: Tanggal Berakhir

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Completed
id: Selesai

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Machine name
id: Nama mesin

en: not set
id: tidak diatur

en: Machine Name
id: Nama Mesin
