Workbench Scheduler (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია
