Workbench Scheduler (7.x-1.8) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
