Workbench Scheduler (7.x-1.9) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Node
eo: Nodo
