Workbench Scheduler (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Node
lv: Mezgls

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Note
lv: Piezīme

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: not set
lv: nav iestatīts
