Workbench Scheduler (7.x-1.9) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
