Workbench Scheduler (7.x-1.9) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
