Workbench Scheduler (7.x-1.9) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Node
kk: Түйін
