Workbench Scheduler (7.x-1.9) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Node
oc: Nosèl

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: End Date
oc: Data de fin

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
