Workbench Scheduler (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Node
ur: نوڈ
