Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
