Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Date
nn: Dato

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Revision
nn: Utgåve

en: Unpublished
nn: Upublisert
