Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Updated
se: Ođastuvvon
