Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Active
am: ገባሪ

en: Sort by
am: ደርድር
