Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: more
ast: más

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Updated
ast: Anováu

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: Revision
ast: Revisión
