Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: more
az: daha çox

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Desc
az: azaldın

en: Cron settings
az: Cron quraşdırmaları

en: Sort by
az: Sırala

en: Transition
az: Keçid

en: Revision
az: Reviziya

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: not set
az: təyin olunmayıb
