Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: more
be: болей

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Revision
be: Версія

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Apply
be: Ужыць
