Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: more
bg: още

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Updated
bg: Обновено

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Revision
bg: Редакция

en: Apply
bg: Търси
