Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Active
bn: সক্রিয়
