Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: more
ca: més

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Active
ca: Actiu

en: Cron settings
ca: Configuració de cron

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Transition
ca: Transició

en: Revision
ca: Revisió

en: Schedules
ca: Planificacions

en: Completed
ca: Completat

en: This action cannot be undone
ca: Aquesta acció no es pot desfer

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Apply
ca: Aplica

en: not set
ca: no establert

en: Add Schedule
ca: Afegeix una planificació

en: Schedule Name
ca: Nom del programa

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Transitions
ca: Transicions

en: Master
ca: Mestre

en: Scheduled Content
ca: Contingut programat
