Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: more
cy: mwy

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Node
cy: Nod

en: Active
cy: Gweithredol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Apply
cy: Ceisio

en: Vid
cy: Fid
