Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: more
el: περισσότερα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Desc
el: Φθί

en: Cron settings
el: Ρυθμίσεις Cron

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: not set
el: μη ορισμένο

en: Asc
el: Αύξ

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
