Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: more
eo: pli

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Revision
eo: Revizio

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
