Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: more
et: veel

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Desc
et: Kahanev

en: Cron settings
et: Croni seaded

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Transition
et: Olekusiire

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Schedules
et: Plaanilised

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: not set
et: pole määratud

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Transitions
et: Olekusiirded

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
