Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: more
gu: વધુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Apply
gu: લાગુ કરો
