Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: more
he: עוד

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Updated
he: עודכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Desc
he: יורד

en: Cron settings
he: הגדרות Cron

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Revision
he: גרסה

en: Schedules
he: גיבויים אוטומטיים

en: Completed
he: נשלם

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Apply
he: החל

en: not set
he: לא נקבע

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Workbench
he: שולחן עבודה

en: Master
he: מאסטר

en: Scheduled Content
he: תכנים מתוזמנים
