Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: more
hu: tovább

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Node
hu: Tartalom

en: Active
hu: Aktív

en: Desc
hu: Csökk

en: Cron settings
hu: Cron beállítások

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Transition
hu: Átmenet

en: Revision
hu: Változat

en: Schedules
hu: Ütemezések

en: Completed
hu: Teljesítve

en: This action cannot be undone
hu: A művelet nem visszavonható

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: not set
hu: nincs beállítva

en: Add Schedule
hu: Időzítés hozzáadása

en: Vid
hu: Változat azonosító

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése

en: Schedule Name
hu: Ütemezés név

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: Saved
hu: Mentve

en: Asc
hu: Növ

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: Master
hu: Mester

en: Scheduled Content
hu: Időzített tartalom
