Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: more
lt: daugiau

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Revision
lt: Versija

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: not set
lt: nenustatyta
