Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Update
mg: Ovana

en: Node
mg: Fehy
