Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй
