Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: more
mr: आणखी

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Updated
mr: सुधारित

en: Node
mr: शाखा

en: Active
mr: सक्रिय

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
