Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: more
ne: धेरै

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Revision
ne: संशोधन
