Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: more
si: තවත්

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
