Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: more
sl: več

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Revision
sl: različice
