Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: more
ta: மேலும்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: இயங்கும்
