Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: more
ta: மேலும்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Cron settings
ta: காலவரி அமைப்புகளை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Revision
ta: மறுபதிப்பு

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: not set
ta: அமைக்கப்படவில்லை
